preskoči na sadržaj

Osnovna škola Ivana Kozarca Županja

Login
Vrijeme

Kalendar
« Prosinac 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Tražilica
Za učenike!
Lista linkova je prazna
Brojač posjeta
Ispis statistike od 16. 2. 2011.

Ukupno: 365489
Ovaj mjesec: 1106
Ovaj tjedan: 324
Izvannastavne aktivnosti

RASPORED ODRŽAVANJA IZVANNASTAVNIH AKTIVNOSTI U ŠK. GODINI 2017./2018.

 

Dramsko - recitatorska

 

     Učitelj: Tena Lončarević

     Vrijeme održavanja:  UTORAK, 17,30

 

Literarno-novinarska

     Učitelj: Matej Delaš 

     Vrijeme održavanja:  UTORAK, 17,30

 

Cvjećari

     Učitelj: Ružica Kelava 

     Vrijeme održavanja:  3.-4. sat, smjena 6. i 8. razred

 

Likovna sekcija

     Učitelj: Domagoj Burilović

     Vrijeme održavanja:  3.-4.sat, smjena 5.7. razred

 

Kreativna radionica

     Učitelj: Anita Lešić, Ivana Jozić i Višnja Galović

     Vrijeme održavanja: UTORAK  16,40

 

Veliki pjevački zbor

     Učitelj: Suzana Juzbašić 

     Vrijeme održavanja: UTORAK  17,30 

 

Mladi knjižničari

     Učitelj: Gabrijela Čerkez

     Vrijeme održavanja: UTORAK  17,30

 

Mladi tehničari

     Učitelj: Željko Pejnović

     Vrijeme održavanja: Svaki drugi PETAK, 15,30-17,30

 

Sigurno u prometu

     Učitelj: Željko Pejnović

     Vrijeme održavanja: UTORAK, 17,30-19,00

 

Programerska grupa

     Učitelj: Tena Benaković Laković

     Vrijeme održavanja: SRIJEDA,  3. i 4. sat , smjena 5.7. razred

 

Univerzalna sportska škola

     Učitelj: Đurđica Stjepanović

     Vrijeme održavanja: PONEDJELJAK  4. sat, smjena 5.7. razred

 

Rukomet - djevojčice

     Učitelj: Đurđica Stjepanović

     Vrijeme održavanja: UTORAK,  17,30

 

 

Crveni križ

     Učitelj: Sanja Raonić

     Vrijeme održavanja:

 

Animacija i strip

     Učitelj: Tomislav Vidaković

     Vrijeme održavanja: SRIJEDA,  5. i 6. sat, smjena 6. i 8. razred

 

Vjeronaučna grupa

     Učitelj: Manda Kadić

     Vrijeme održavanja: PONEDJELJAK,  2. sat, smjena 5. i 7. razred

                                        PETAK,  2. sat, smjena 5. i 7. razred

 

Vjeronaučna grupa

     Učitelj: Jasna Pejić

     Vrijeme održavanja: UTORAK,  2.3. sat, smjena 6.8. razred

 

 

Badminton - djevojčice

     Učitelj: Zdenka Piljić

     Vrijeme održavanja: UTORAK,  5. Sat, smjena 6.8. razr.

 

Geografi

     Učitelj: Kazimir Mikić

     Vrijeme održavanja: PONEDJELJAK,  0. ili 6. sat

 

Geografi

Učiteljica: Marija Spaić

 

Povjesničari

Učiteljica: Ljubica Andrijanić

 




preskoči na navigaciju