« Ožujak 2024 »

Autor: Ivana Perišić Juzbašić, 11. 9. 2012.

Dragi učenici!

Počela je još jedna, nova školska godina. U želji da nam doista i bude nova u smislu iskoraka  prema naprijed, potičemo vas na suradnju i preko našeg sandučića povjerenja. Radi se o malom poštanskom sandučića koji se nalazi u glavnom atriju škole, a koji je namijenjen vašim komentarima, razmišljanjima, primjedbama, prijedlozima. Svima nam je poznato kako se ponekad lakše izraziti pismeno, nego usmeno. Čovjek se nerijetko osjeća i slobodnije izraziti se o nečemu ukoliko može ostati anoniman. Imajući na umu ove činjenice, kao i uvjerenje da zasigurno imate što za reći, pozivamo vas da s nama podijelite vaša razmišljanja. Možete nam pisati što vam se sviđa ili ne sviđa u školi, nastavi, odnosima u razredu ili van njega; davati ideje kako unaprijediti i zajednički poboljšati rad i atmosferu u školi. Sandučić povjerenja "otvoren" je i za vaša pitanja o učenju, školi, životu, problemima odrastanja... Posebno vas molimo da prijavite ponašanja u školi za koja mislite da nisu ispravna, a koja na neki način doživljavate pored sebe.

U vjeri da zajednički možemo puno više napraviti i želji da se svi ugodno i zadovoljno osjećamo u školi, srdačno vas pozdravljamo, iščekujući vaša pisma.

Pedagoginja: Ljiljana Oršolić

Psihologinja: Ivana Perišić Juzbašić

Odgovore na vaša pitanja stavljat ćemo na oglasnu ploču pored Sandučića. Kako biste znali na koje pitanje odgovaramo, poželjno je da napišete neki naslov tom pitanju ili da se potpišete šifrom, ukoliko želite ostati anonimni.