« Ožujak 2024 »

POZIV RODITELJIMA ZA UPUĆIVANJE UČENIKA RAZREDNE NASTAVE U ŠKOLU
Autor: Vladimir Jozanović, 21. 5. 2020.

POZIV ZA UPUĆIVANJE UČENIKA U ŠKOLU

Poštovani roditelji,

U skladu s uputama MZO-a i HZJZ od ponedjeljka 25. svibnja 2020. godine uputno ja da svi učenici od 1. do 4. razreda krenu u školu. Naravno da je to poželjno kako bi učenici konačno sudjelovali u nastavi u školi koja je ipak puno kvalitetnija i bolja za psihofizički razvoj djece, a isto tako i za usvajanje novih znanja, vještina i razvoja socijalnih vještina.

Po uputama HZJZ ne postoje više razlozi za nastavu na daljinu, odnosno mješoviti oblik nastave osim objektivnih razloga kao što mogu biti bolest učenika, sumnje na bolest ili suživot u kući s visokorizičnom osobom kada je u pitanju bolest COVID-19.

Svi učenici imaju pravo na najbolje obrazovanje, stoga Vas pozivamo da svoje učenike uputite u školu u ponedjeljak 25. svibnja 2020, gdje će uz primjenu svih predloženih epidemioloških mjera biti sigurni.

Nastava za sve odjele razredne nastave počinje u ponedjeljak u 8:00 sati, gdje će svih 13 odjela biti raspoređeno u posebnim učionicama od ukupno 21 koliko ih imamo u školi. Za učenike imamo opremljeno 6 sanitarnih prostorija koje su kao što znate prošle godine obnovljenje i opremljene toplom vodom, papirnatim ubrusima i svim potrebnim dezinfekcijskim sredstvima.

Dva razredna odjela koji imaju po 21 učenika smjestiti ćemo u veće učionice fizike i kemije, kako bi i na taj način zadovoljili sve propisane  epidemiološke mjere.

Sva nastava će se odvijati u školi uključujući vjeronauk i strani jezik.

Ne zaboravite , svi učenici imaju pravo na najbolje obrazovanje.

Pozivamo Vas da se što prije javite razrednicima kako bi već u ponedjeljak mogli organizirati školsku kuhinju za sve učenike koji su se hranili do sada i naravno koji se žele hraniti.

Ako netko ne može poslati učenika u školu zbog navedenih razloga molim Vas javite se na e-mail. ured@os-ikozarca-zu.skole.hr

S poštovanjem,                                                                         Ravnatelj:

Vladimir Jozanović, prof.