"Što ćeš biti kad odrasteš?"
Autor: Ivana Perišić Juzbašić, 21. 2. 2012.

Dragi osmaši,

pitanjem iz naslova gnjave nas od malena. Ali, evo, čini se da je sada došlo vrijeme da na njega pokušate odgovoriti, sebi i drugima. Kako?

Još smo malo skupa o ovom okruženju te ćete uskoro napraviti veliki iskorak u srednjoškolske klupe.

Neki od vas već duže vrijeme znaju koju školu upisati, drugi se kolebaju, nisu sigurni u sebe, strahuju hoće li to moći, nemaju velikih ambicija, uopće ne razmišljaju o tome ili su jednostavno u odabiru ograničeni dosadašnjim uspjehom.

Za sve vas koji nemate dovoljno informacija o mogućnostima odabira, teško vam je prepoznati svoje jake i slabe strane, interese prikladne za određena zanimanja ili jednostavno samo želite porazgovarati o svemu, slobodno se javite!

Možemo dogovoriti grupnu radionicu o zanimanjima, primjenu testova koji će vam ponuditi profil zanimanja sukladno pokazanim sposobnostima i interesima, zajednički promisliti što i kako odabrati...

Možete se javiti za dogovor svaki utorak i četvrtak ujutro u ured psihologinje ili me kontaktirati mailom (juzbasicka@gmail.com).

Nadam se da se čujemo / vidimo / mailamo! smiley

p.s. Šaljem vam ovu obavijest ranije nego li je to uobičajeno, kako biste (dok još imate vremena) mogli dodatno poraditi na uspjehu iz pojedinih predmeta koji su vam važni za nastavak školovanja, a i znajući da će vas uskoro "pogoditi" proljetno "ludilo"wink, poslije i ljetne vrućine (pa bolje onda sada početi s ovim)